Pár slov

o naší činnosti

Jsme táborská stavební a developerská společnost, stavaři sdrcem i duší, kteří již více než 20 let budují rozmanité stavby po celém Jihočeském kraji. Milujeme svou práci, ať už stavíme rodinný dům, rekonstrujeme chatu či jen konzultujeme s klientem nový projekt.

Jako řada ostatních, i my jsme započali svou podnikatelskou činnost po roce 1991. Od prvotních menších projektů, které byly zaměřeny zejména na drobné rekonstrukce, jsme se postupem času propracovali až k dnešnímu stavu, kdy cca 70% veškeré naší činnosti tvoří výstavba rodinných domů na klíč. A je to právě výstavba rodinných domů, která se ukázala být naší nejsilnější stránkou. Až při této komplexní činnosti se totiž nejlépe projeví všechny přednosti, které by každý dobrý stavitel měl mít - zručnost, odbornost, smysl pro detail i dlouholeté zkušenosti v oboru. Jsme přesvědčeni, že tyto předpoklady bez sebemenších kompromisů dokážeme naplnit a zároveň i úspěšně aplikovat ve stavební praxi. Právě to nám dává nezanedbatelnou konkurenční výhodu oproti jiným stavebním společnostem a živnostníkům a právě to jsou kvality, které na nás naši klienti nejvíce oceňují.

Čím se zabýváme

 1. Výstavba

  70 Novostavby

  12 Rekonstrukce

  8 Zelená úsporám

 2. Ostatní činosti

  6 Projektace

  4 Konzultace

Ing. Vladimír Krčma

1991 až nyní - podnikatelská činnost

Od r. 1991 Ing. Vladimír Krčma vykonával podnikatelskou činnost jednak v oblasti "leasingu technologických celků a drobného hmotného majetku" a jednak v oboru "stavebnictví", přičemž stavební činností se zabývá doposud. Zaměřuje se především na výstavbu rodinnných domů na klíč, rekonstrukce bytů, zateplení domů, renovace interiérů, a to i se zaměřením na program Zelená úsporám.

1982 až 1991 - Elitex a.s. a Lada a.s. Soběslav

Po studiích na vysoké škole nastoupil Ing. Vladír Krčma do akciové společnosti Elitex, a to nejprve na pozici stavební technik, následně ve společnosti působil jako vedoucí investičního oddělení. Po převodu společnosti Elitex na původní Ladu a.s. Soběslav vykonával funkci investičního náměstka se zaměřením na stavební a technologickou přípravu opětovné výroby šicích strojů.

1977 až 1982 - ČVUT Praha

Po dokončení studií na Střední průmyslové škole stavební v Českých Budějovicích absolvoval Ing. Vladimír Krčma pětiletá studia na Fakultě pozemního stavitelství - specializace tepelná technika.

Naše

Výhody

Zkušenosti

Již 35 let se zabýváme stavebnictvím, od roku 1991 pak tuto činnost vykonáváme samostatně jako činnost podnikatelskou.

Odbornost

Dosažené vysokoškolské vzdělání spolu s řadou certifikátů kvality osvědčují naši odbornou způsobilost ve stavebnictví.

Spolehlivoast

Dbáme na řádné plnění dohodnutých termínů. Je-li to technicky možné, snažíme se vždy předat stavbu dříve, než bylo ujednáno.

Zodpovědnost

Stavíme nejen pro Vás, ale i pro Vaše děti. Zvláštní důraz proto klademe na kvalitu použitých materiálů a jejich životnost - levné materiály s nižší kvalitou na našich stavbách nemají místo.

Poctivost

Férový přístup je základem vzájemné důvěry mezi klientem a stavitelem. Poctivé jednání proto nejen se samozřejmostí nabízíme, ale zároveň jej i od svých klientů očekáváme.

Perfekcionalismus

Náše nadšení pro detail se odráží v nespočtu drobných, na prvý pohled málo viditelných detailů, které však o to více potěší, jakmile je objevíte.

Zjistěte

Co o nás lidé říkají

Stavební firmu pana Ing. Vladimíra Krčmy jsem si vybral pro stavbu mého rodinného domu na základě doporučení mých přátel. Toto rozhodnutí považuji za šťastné. Firma provedla stavbu velmi kvalitně, při jejím převzetí nebyly zjištěny žádné závady a závady se neobjevily ani v průběhu prvních let jejího užívání. Velmi jsem zpětně ocenil i solidní jednání a způsob komunikace majitele firmy pana Ing. Vladimíra Krčmy. V průběhu realizace stavby jsme řadu věcí konzultovali a upřesňovali a mohu říci, že jeho jednání bylo vždy velmi seriózní a co je důležité, jeho návrhy a doporučení se ukázaly jako správné a přispěly ke zkvalitnění stavby. Na základě této mé osobní zkušenosti s uvedenou stavební firmou ji mohu s klidným svědomím doporučit.

prof. Gustav ŠeborPraha

Po zkušenostech mých známých s velkou stavební firmou, kdy mnohdy "pravá ruka neví, co dělá levá", jsem hledal v jiných vodách a myslím, že se hledání vyplatilo. Viděl jsem práci Ing. Krčmy a vsadil jsem na tuto kartu. Vše kolem stavby jsme konzultovali, moje laické výmysly nebyly shozeny ze stolu, ale vysvětleny a upraveny k mojí naprosté spokojenosti. Zároveň oceňuji kompetentnost a pružnost při jejich práci.

Stavba rodinného domu pro mě představovala radost a za to děkuji.

Tomáš SvobodaPísek

Společnost Kreal jsme si ke stavbě rodinného domu zvolili na základě doporučení od rodinných přátel. Již při první konzultaci nám pan Krčma předložil rozsáhlou nabídku typových domů, ze které jsme nakonec vybrali dům pojmenovaný "projekt RD 103". Při jeho výstavbě s námi pan Krčma neustále konzultoval svůj postup a ochotně zapracovával každou naši připomínku. Velice nás potěšilo i to, že dohodnutý časový i finanční rámec byl beze zbytku naplněn, což je v dnešní době úctyhodné. Jeho služby proto můžeme jen doporučit.

Mgr. Ladislav JeřábekPraha

obchodní

partneři

WienerBerger
OknoTHERM
Ytong
KM Beta
Rako
Siko
Hochtief
Heluz
Raab Karcher
Baumit
DCD Ideal