Stavby na klíč

Zajištění výstavby rodinného domu či průmyslového objektu od A do Z

Máme řadu zkušeností s výstavbou rodinných domů, administrativních budov i průmyslových objektů. Jejich výstavbu obvykle provádíme jako hlavní dodavatelé, stavbu tedy provádíme tzv. "na klíč". Pro klienty se jedná o komfortní a bezpečné řešení, jelikož veškeré podmínky stavby jsou smluvně zakotveny, a to včetně jasně stanovené ceny a termínu dokončení. Klienti pak jednají pouze s námi a právě my již zajišťujeme veškeré dílčí činnosti - komunikaci s úřady, koordinaci výstavby a veškeré související činnosti. Zároveň pouze my vystujeme vůči klientovi jako odpovědný subjekt. V případě jakýchkoliv nesrovnalostí tak klient nemusí řešit, na kterého konkrétního dodavatele se obrátit. Profesní subdodávky (např. elektroinstalace) pro nás zajišťují časem prověření dodavatelé.

Výhody staveb na klíč:

Jediný dodavatel

Komfortní řešení

Přesně dohnuté smluvní podmínky

Smluvně stanovený termín dokončení

Garance dodržení ceny

Pomoc při získání hypotéky

Parametry stavby zaručující nízkou energetickou náročnost

Vyřízení veškerých formalit se správními orgány

Garance šetrnosti veškerých činností k životnímu prostředí

Zobrazit více

Obvyklý časový průběh výstavby rodinného domu se odvíjí od jeho velikosti a složitosti:
 1. Zpracování projektové dokumentace - cca 1 měsíc
 2. Zapsání parcely do katastru nemovitostí - cca 1 měsíc (probíhá souběžně se zpracováním projektové dokumentace)
 3. Získání stavebního povolení - cca 1 až 2 měsíce
 4. Zhotovení hrubé stavby - cca 2 až 4 měsíce
 5. Řemeslné a dokončovací práce - cca 2 až 4 měsíce

Rekonstrukce a dílčí stavební práce

Provádíme rekonstrukce objektů, zateplení domů i renovace interiérů.

Modernizujeme i dílčí části objektů. Nabídnout můžeme například rekonstrukci plotu, balkonu či lodžie, zhotovení půdní vestavby či nástavby a s nimi spojené přípravné i dokončovací práce. Mnohokrát jsme realizovali i kompletní rekonstrukce bytových jader v panelových domech.

Zajišťujeme i provedení dílčích stavební prací, a to jak pro samotné dodavatele staveb, tak i přímo pro jednotlivé odběratele. Nabízíme i demoliční práce a likvidaci odpadů.

Projektová činnost

Zpracujeme nákres Vašeho budoucího bydlení

Projektovou dokumentaci obstaráváme jednak prostřednictvím našich smluvních partnerů, v řadě případů si však výkresy zpracováváme sami. Jedná se zejména o situace, kdy klient požaduje nestandardní technické řešení, nebo se naopak jedná o jednoduché případy, kdy je takový postup vhodný z hlediska úspory finančních prostředků.

Konzultace

Poskytujeme poradenskou činnost v technických záležitostech týkajících se stavebnictví i veškeré stavební kalkulace

Chcete zjistit, zda Vaše představy jsou technicky realizovatelné? Zajímá Vás, kolik času zabere určitá stavební činnost a kolik finančních prostředků na ni bude třeba vynaložit? Nevíte co obnáší výstavba, rekonstrukce, nebo jiná stavební činnost? Neváhejte se nás obrátit, rádi Vám zdarma poskytneme veškeré potřebné informace.

Zelená úsporám

Jsme odborní dodavatelé stavebních prací spolufinancovaných státními dotacemi

Čerpání finančních prostředků z Programu Zelená úsporám nejčastěji provádíme v souvislosti s prováděním zateplení fasád domů, výměnou oken a dveří, jakož i v souvislosti se zateplením podlah, stropů a střech.

Zateplení objektu má řadu nesporných výhod, zejména:
 1. Snížení finančních prostředků na vytápění
 2. Atraktivní vzhled objektu
 3. Snížení hlukové zátěže
 4. Snížení rizika vzniku plísní

Zobrazit více

Zelená úsporám je program Ministerstva životního prostředí spravovaný Státním fondem životního prostředí ČR a zaměřený na podporu úspor energií a obnovitelné zdroje energií v rodinných domech.

Cílem Programu je zlepšení stavu životního prostředí snížením emisí skleníkových plynů prostřednictví snížení energetické náročnosti budov a podporou výstavby domů s nízkou energetickou náročností a efektivním využitím zdrojů energie.

Žadateli a příjemci podpory mohou být pouze vlastníci a stavebníci rodinných domů, a to jak fyzické osoby, tak i právnické osoby

Program zelená úsporám je členěn do následujícíh oblastí:
 1. Snižování energetické náročnosti stávajících rodinných domů
 2. Výstavba rodinných domů s nízkou energetickou náročností
 3. Efektivní využití zdrojů energie